• Tel.: +48 793 724 252
  • Email: ikonysyta@gmail.com

Aktualności

4 days ago

W pracowni na Archidiakońskiej - grupa wtorkowa w komplecie!

3 weeks ago
Zdjęcia z posta użytkownika Pracownia Ikon pw. Św. Antoniego :: Anna Syta

Gruntowanie desek zazwyczaj zajmuje cały dzień ale przy odrobinie sprytu można wyrobić się wcześniej. W marcu zaczynamy w pracowni nową ikonę.

1 month ago
Zdjęcia z posta użytkownika Pracownia Ikon pw. Św. Antoniego :: Anna Syta

Zapraszam chętnych na warsztaty ikonograficzne w poniedziałki na 16.30. Zaczynamy 10 lutego. Wykonamy ikonę Archanioła Gabriela. Zapisy do 31 stycznia telefonicznie lub mailowo.

1 month ago

Święta Boża Rodzicielko - módl się za nami i prowadź nas w Nowym Roku. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy, deska, lewkas, tempera żółtkowa, złoto 24 kt. Na zamówienie.

2 months ago

Matka Boża Krosuńska, deska lipowa, enkaustyka zimna. Ikonę wykonałam na warsztatach w Pracowni Ikon św. Mikołaja Cudotwórcy w Warszawie pod kierunkiem Magdy Andres.

2 months ago

Ikony w sercu miasta...

2 months ago

Dobiegają końca nasze ostatnie warsztaty w pracowni na Okopowej. Dziekuje wszystkim uczniom za 2 lata wspolnie spedzonego czasu. Od grudnia spotykamy się na Archidiakonskiej 6 !

3 months ago

Minął już drugi rok w pracowni na OKOPOWEJ. Czas zmienić lokum na WIĘKSZE! W grudniu przeprowadzamy się z warsztatami na Stare Miasto! Szczegóły wkrótce 🙂

3 months ago

Św. Joanna Franciszka de Chantal (1572 - 1641), francuska zakonnica, współzałożycielka zakonu wizytek. Ikona wykonana na zamówienie.

Matka Boska Eleusa

Matka Boska Nieustającej Pomocy

Jezus Chrystus i Św. Menas

Matka Boska Eleusa